Go To Global Site
Witamy w UCB Polska

Inicjatywa “Planowanie Rodziny oraz Ciąży”

Nowa inicjatywa UCB skupiająca się wokół zagadnienia „Planowania Rodziny oraz Ciąży” u pacjentów z chorobami układu immunologicznego ma na celu  uzupełnienie brakującej wiedzy.

UCB wprowadza nową innowacyjną inicjatywę, mającą na celu zwiększenie świadomości oraz zrozumienia zagadnień dotyczących planowania rodziny oraz ciąży u pacjentów z chorobami układu immunologiczneg,o takimi jak: reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Crohn’a oraz toczeń układowy.

UCB jako wiodąca firma biofarmaceutyczna zobowiązała się do niesienia pomocy ludziom cierpiącym na poważne schorzenia układu immunologicznego w prowadzeniu aktywnego i spełniającego życia. Jesteśmy dumni, że możemy wnieść swój wkład w badania, rozwój oraz programy edukacyjne, których założeniem jest podwyższanie standardów leczenia.

Inicjatywa UCB “Planowanie Rodziny oraz Ciąży” adresowana do chorych na schorzenia układu immunologicznego ma za zadanie:

  • Zwiększanie świadomości oraz zrozumienia zagadnień dotyczących planowania rodziny oraz ciąży w przebiegu chorób układu immunologicznego;
  • Stymulowanie badań oraz wymiany naukowej;
  • Zapewnienie edukacyjnego wsparcia osobom dotkniętym chorobami układu immunologicznego, tak by miały dostęp do cennych informacji oraz mogły prowadzić wartościowe rozmowy z lekarzami;
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania związane z tematyką planowania rodziny i ciąży w kontekście portfolio produktów UCB, stosowanych w terapii chorób układu immunologicznego.

Wszystko, co robimy w UCB, zaczyna się od prostego pytania: “Jaką korzyść przyniesie nasze działanie osobom dotkniętym poważnymi schorzeniami?”. Wierzymy, że ta inicjatywa ma potencjał wniesienia – zarówno dziś, jak i w przyszłości, dobrych rozwiązań do codziennego życia osób cierpiących na choroby układu immunologicznego.